درباره گروه تولیدی بازرگانی اعتمادی

 

گروه تولیدی و بازرگانی اعتمادی از سال ۱۳۶۱ آغاز به کار و از سال ۱۳۸۱ همکاری مشترکی را در جهت بهبود کیفیت و انتقال تکنولوژی تولید فرآورده های گوشتی آغاز نمود و عملا” از سال ۱۳۸۵ با تاسیس شرکت Almi ایران و همکاری آقای مهندس ورنر بالزر تکنیکر شرکت Almi و با ایجاد یک پایلوت پلان (آشپزخانه مخصوص تولید انواع فرآورده ها) این همکاری آغاز گردید ، بخش عمل آوری و فرآوری گوشت نیاز به پرکننده ها را به شدت در فرآورده های گوشتی کاهش و استفاده از گوشت سالم و ایجاد تنوع در تولیدات را افزایش داد.
اما این کافی به نظر نمی رسید، ایجاد بازار برای این فرآورده ها و آشنایی مصرف کنندگان با آنها ، عملا” تولید کنندگان را در جهت بهره برداری از این سیستم ها سوق داد ، اینک ما با ایجاد پایلوت پلان جدید و استفاده از تکنولوژی های برتر تعداد محصولاتی که آنها را به بازار مصرف معرفی کرده ایم تا بیش از ۴۸ فرمول پایه و جدید و استفاده از کاتر واکیوم در جهت کاهش مصرف نیتریت اقدام نموده ایم.
ما آمادگی خودمان را جهت ارائه فرمولهای جدید و همچنین ایجاد کلاسهای آموزشی همانگونه که در سالهای گذشته انجام داده ایم ، اعلام می کنیم از شما که علاقمند به استفاده از محصولات گوشتی سالم و متنوع هستید دعوت میکنیم از این تاسیسات دیدن فرمائید.
در حال حاضر ما با دانشگاه ها و بسیاری از سازمانها و ارگانها و علی الخصوص بیش از دویست کارخانه فرآورده های پروتئینی همکاری مستمر داریم.
داشتن نمایندگی انحصاری پخش و سرویس و خدمات پس از فروش از ده ها شرکت اروپایی و ارائه خدمات نصب ، راه اندازی ، آموزش بهره برداری و نگهداری یکی دیگر از مراحل و بخشی از خدمات گروه تولیدی و بازرگانی اعتمادی است.
در حال حاضر ما نمایندگی انحصاری شرکتهای Almi ، Inject Star ، Premiumpack ، Doleschal اتریش و Kilia ،Giesser ، Foodlogistik آلمان و Roser ، Gaser ، Mainca اسپانیا و FTC سوئد و بسیاری شرکتهای دیگر را بر عهده داریم.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فعالیتهای ما میتوانید از وب-سایت های ذیل بازدید نمائید:
www.etgiran.com
www.makimah.com