تندرایزر

 

سیستم عملکرد دستگاه ساده است : سطح گوشت توسط رولهایی که بر روی آنها تیغه های کوچک تعبیه شده بریده میشود ، به موجب برش بافت همبند و فیبر گوشت ، گوشتی با بافت یکنواخت و ملایم بدست خواهد آمد.

چرخش رولها بر روی گوشت ، باعث کشش حداکثری سطح گوشت و در نتیجه فعال سازی بهینه پروتئین (و منجر به نرمی و لطافت گوشت) میشود.

عملکرد دستگاه برای گوشتهای دارای پوست بصورت ترکیب تیغه های اطراف گوشت و رولر روی گوشت بوده لذا بافت گوشت به هیچ وجه از هم نمیپاشد.

به دلیل وجود : "قابلیت تنظیم سرعت دستگاه ، ترکیب عملکرد تیغه ها، رول و قابلیت تنظیم فاصله رول "دستگاه برای تمامی گوشتها قابل استفاده و کارا میباشد.

جهت تولید گوشتهای مصرفی برای تُست و یا ژامبون پیتزا با استفاده از این دستگاه میتوان طعم گوشت را تشدید کرد  و نیازی به حواباندن گوشت در ماریناد برای مدت طولانی نیست.

سرعت و فاصله بین غلطک ها قابل تنظیم است. علاوه بر این ، سیستم تعلیق پنوماتیک ، سازگاری دقیقی را با ضخامت و بافت هر محصول ایجاد می کند.

ایمنی – قسمت جلوبر دستگاه توسط یک قیف اطمینان حفاظت شده که ریسک صدمه دیدن کاربر را به صفر میرساند همچنیندر صورتی که دستگاه به انژکتور متصل شود سوئیچ اطمینان این امکان را فراهم میکند که تنها پس از انژکت دستگاه شروع به کار کند.

دستگاه تندرایزر Inject Star بهترین راهکار برای هر نوع کاربرد بوده و بهترین محصول را با ترکیب تکنولوژی و خواسته های کاربر ارائه میدهد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مشخصات فنی دستگاه ها با ظرفیت های مختلف، بر روی عکس های ذیل کلیک کنید: