دستگاه دیوایدر

 

دستگاه دیوایدر نوعی دستگاه اسلایسر اتوماتیک میباشد که کاربرد اصلی آن برای واحدهای صنعتی و نیمه صنعتی با حجم تولید بالاست.

از آنجا که در کارخانه های تولید سوسیس و کالباس حجم اسلایس محصول در روز بسیار بالا بوده و استفاده از اسلایسر های اتوماتیک و رومیزی متداول در بازار برای تولید کننده مستلزم استفاده از نیروی انسانی بسیار زیاد ، صرف وقت و انرژی بالا و همچنین به دلیل تماس بالای انسان با محصول اسلایس شده نهایی بالا رفتن بار میکروبی محصول نهایی میشود ، دستگاه های دیوایدر بهترین راه حل برای تولید کنندگان است.

دستگاه دیوایدر با قابلیت اسلایسِ حجم بالا محصول در بازه زمانی کوتاه ، دقت بالا، عدم نیاز به تماس دست کاربر با محصول در حین اسلایس، قابلیت تنظیم وزن و ضخامت اسلایس ها، قابلیت تنظیم محصول اسلایس شده نهایی بر اساس تعداد، وزن و یا به شکل دسته های عمودی و افقی و بسیاری امکانات دیگر ، تبدیل به یکی از دستگاه های محبوب و کلیدی در کارخانه های تولید سوسیس و کالباس  شده است.

گروه تولیدی و بازرگانی اعتمادی در زمینه تامین دیوایدر در ایران با شرکت های Finova اسپانیا و Foodlogistik  آلمان همکاری میکند.

در ادامه چند مدل از دستگاه های دیوایدر ،ترجمه و مشخصات آن ارائه شده است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا پیشنهاد مدل مناسبِ دستگاه با توجه به خواسته شما، لطفا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمائید.